Panairi i bimëve të Euroazisë / Ekspozita e Luleve në Stamboll do të jetë veprimtaria më e madhe tregtare e rajonit për sektorët profesionalë të kopshtarisë dhe florikulturës. Duke sjellë bashkë qindra furnizues ndërkombëtarë dhe vendas të cilët ekspozojnë variete nga më të fundit të kultivimit, mbjelljes, rritjes dhe teknologjisë së korrjes së bimëve zbukuruese.
Për informacione të mëtejshme mund të shihni në websitin e panairit:
https://www.expocheck.com/en/expos/60576-eurasia-plant-fair-flower-show-turkey-istanbul-plants-landscape-and-sub-industries-trade-fair

Vendi: Stamboll

Data: 23-25 Nëntor 2017

Sektori: Sektorët profesionalë të kopshtarisë, florikulturës.

Programi:  

22 Nëntor: Mbërritja

23 Nëntor: Pjesëmarrja në Kongresin B2B

24 Nëntor: Vizita në Panair

25 Nëntor: Kthimi

Afati i fundit për dërgimin e formularit të aplikimit: 10 Nëntor 2017

Vendi: Stamboll

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Duke u ngarkuar…