Ky panair paraqitet si një angazhim global i Bujqësisë dhe i Teknologjisë,  ku mund të zbuloni teknologjitë dhe produktet e reja të sektorit bujqësor në vendin e parë në Evropë të prodhimeve bujqësore. Për informacione të mëtejshme mund të shihni në website e panairit:
http://ubm.growtech.com.tr/en-1/?gclid=EAIaIQobChMIlOrg9OWJ1wIV7pPtCh1d-QckEAAYASAAEgJQ9PD_BwE

Data : 29 Nëntor-2 Dhjetor 2017
Sektori: Pajisjet e Bujqësisë dhe Teknologjitë
Programi:
29 Nëntor: Mbërritja
30 Nëntor: Pjesëmarrja në Kongresin B2B
01 Dhjetor: Vizita në Panair
02 Dhjetor: Kthimi
Afati i fundit për dërgimin e formularit të aplikimit: 10 Nëntor 2017

Vendi: Antalia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Duke u ngarkuar…