Samiti Industrial i Bursës përfshinë përpunimin e metaleve, përpunimin e fletëve, mbrojtja nga ndryshku,  pajisjet elektrike, elektronike, automatizimi dhe siguria profesionale.Për informacione të mëtejshme mund të shihni në website e panairit:http://tuyap.com.tr/en/exhibitions/bursa-metal-processing-technologies-fair#scope-of-the-fair

Data: 29 Nëntor-2 Dhjetor 2017

Sektori: Teknologji dhe makineri të përpunimit të metaleve, saldim, prerje, vegla dore, pneumatike dhe hidraulike

Programi:  

29 Nëntor: Mbërritja

30 Nëntor: Takime B2B

01 Dhjetor: Vizita në Panair

02 Dhjetor: Kthimi

Afati i fundit për dërgimin e formularit të aplikimit: 10 Nëntor 2017

Vendi: Bursa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Duke u ngarkuar…