Panairi: Sirha Stamboll 2017Sirha Stamboll 2017 është një ekspozitë ndërkombëtare për sektorët e hoteleve dhe restoranteve. Profesionistët e hotelerisë dhe sektorit të ushqimit do të mblidhen së bashku në Qendrën e Kongreseve në Stamboll nga data 16 deri më 18 Nëntor 2017 për edicionin e radhës. Sirha Stamboll 2017 do të sjellë gara, animacione dhe konferenca ndërmjet pjesmarrësve.
Për informacione të mëtejshme mund të shihni në websitin e panairit:
https://www.trade-fair-trips.com/trade-fair-sirha-istanbul-turkey-istanbul

Vendi:

Data: 16-18 Nëntor 2017

Sektori: Hoteleri, Gastronomi, Restorante dhe Sektori i Kateringut

Programi:  

15 Nëntor: Mbërritja

16 Nëntor: Pjesëmarrja në Kongresin B2B

17 Nëntor: Vizita në Panair

18 Nëntor: Kthimi

Afati i fundit për dërgimin e formularit të aplikimit: 3 Nëntor 2017

 

Vendi: Stamboll

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Duke u ngarkuar…