Regjistri i bizneseve aktive

Anëtarë aktivë konsiderohen ato biznese, të cilët kanë deklaruar se do të vazhdojnë të ushtrojnë veprimtarinë e tyre dhe janë regjistruar vullnetarisht në Dhomë për vitin 2016.

Poshtë janë gjithë antarët aktualë të Dhomës së Tregtisë Durrës për vitin 2016

NrEmri i aktivitetitAdministratoriAktiviteti
1VRANA SECURITY GROUPAna VranaRuajtja dhe sigurimi i objekteve publike
2LUKA EKSKAVATORIRudina KapllanajImp-Eks tregti me shumice e pjeseve te # per makineri
3EDMOND XHERAJEdmond XherajImp-Eks tregti me shumice e pjeseve te # per makineri
4Q.P.B.E.Andrea XhavaraAsistence teknike per biznesin
5LORE MEDICAL GROUPPietro RapposelliProdhim, tregti me shumice te veshjeve te punes
6BLUMARE KOMPANIHaltion VaqoAgjensi transporti detar
7NATURAL ALBAIrene TostiTregtimin e produkteve natyrore biologjike
8OVVITALElvis Do?iRritja e shpendeve per prodhim vezesh dhe mishi
9BUJARI Bujar HaznedariTregti me pakice artikuj te ndrysh?m
10K.I.D - ALBAsllan BarajProdhim, tregtim prodhime e materiale per ndertim
11MOTOR.ELSajmir BalliuAvolxhim motorrash elektrik
12ROMANO PORT SHAPiro BareNdertim, shfrytezim porti i hidrokarbureve
13AUTORITETI PORTUAL DURRES SHAGazmend ShalsiNgarkim, shkarkimi i mallrave
14TUR.ALB.KROMFethi KajaKerkim, shfrytezim tregti kromi
15INSIFA 6-VELLEZERITNdricim OsmaniProdhim, tregti ?mb?ltore
16ERLEDGezim SerenajAgjensi detare, spedicionere
17SE & AN Selaudin SulejmaniTregti artikuj te ndryshem
18KASTRATI & PETROLMujo MergutiTregti karburanti
19BUNAArtur Bujari?Prodhim mobiljesh?
20KANTINA GJ. K. SKENDERBEUKrenar HasanajProdhim pijesh alkolike
21TEUTA DURRESEleni BabametoTregti ambalazhi mall.ushqimore
22I.XH.E.MIlir XhaniProdhim e tregtim elemente te parafabrikuara
23ENO TDTonin DedejRiveshje gomash
24DYRRAKIUMLulzim XhymertiProdhim tregtim tulla
25G.I.GPellumb AlimadhiProdhim, tregti kepuce
26ARTINOXVildan DibraPunime inoksi
27ALBA CONFDaniele CataldoProdhim konfeksione
28NATYRAL ATCLorina LiperiImport-eksport bim? mjeksore, perpunim bimeve aromatike-mjekesore
29ALBANIA TRADINGYlian LiperiImport-eksport bim? mjeksore
30GER.ARDIndrit ZeqaTregti veshje te perdorura
31A & V GAS SHAOrledia BareTregti nafte, benzine, gaz
32SIACAvni HoxhaNd?rtim
33AMA RECYCLINGRezart ZylfiGrumbullim , perpunim metaleve joferroze
34EUROTECH CEMENTMarco OttoliaImport-export, magazinim i produkteve te tij.
35FJONA 2006Arben MemaAgjensi pastrimi, transport mbeturina urbane
36SHALA TRANSMustafa ShabaTransport komb?tar e nd?rkomb?tar mallrash
37ALBKALUSTYANXhevit HysenajGrumbullim , perpunim bimeve medicinale
38DYRRAHSPEDShpresa ProdaniTransport, prodhim konfeksionesh
39ALBA TRANSXhevdet VogliTransport, tregti artikuj te ndryshem
40PELIKANGenc MatajAgjensi detare, spedicioni, transporti
41DUNI AGENCYAstrit Du?iAgjensi detare, spedicioni, transporti
42FER - TOURSRiza OsmanajAgjensi turistike udhetimi, transport turistike
43STABELBashkim StafhasaniTregti karburanti me pakice
44PALAZZO ITALIAPietro CoiroRestorant
45ETKEAEdlira StefaImp-Eks tregti me shumice e pakice i artikujve te ndryshem
46AUTO GENIShkelzen LushajTregti autovetura, pjese kembimi
47ALBAMARBesim TropliniZenie dhe tregti peshku
48DEVAMFiqiri KarreciImp-Eks tregti me shumice e pakice i artikujve te ndryshem
49GIOADAdil BeqirajTregti artikuj kozmetike, bar, restorant, hotel
50STELLA Agim MatukaProdhim konfeksione me fason
51EUROPIAN SEAWAYSGeorgios ArkoumaninAgjensi turistike, udhetimi detar
52GLLAVICAFiqiri KllariNdertim
53KOMPLEKSI TURISTIK BLEARTNamik SadikuHotel Bleart
54ADRIALulzim HatellariPilotim, omerxhim i anijeve vendase dhe te huaja
55DURKO S&LSabri EleziProdhim i konfeksioneve
56MILENIUMI I RINdricime ZekajShtypshkrime te te gjitha llojeve
57HOTI METALAvni HotiPerpunim, tregtim, montim konstruksione metalike
58EDIPACKBardhyl BaltezaProdhim kartoni, flete, kuti kartoni, prodhim letre
59FUTURA 77Elvis LalaKultivim, prodhim produkte bujqesore
60K.A.D.Aurel Kaculini?Agjensi detare, spedicionere?
61PAP METAL IMPEXProletar HasaniProdhim dhe tregti profile metalike
62BESIM TUSHABesim TushaKontabel i miratuar
63SIBJORNIArmand KalemiTregti artikuj ushqimore
64NABER - KONFEKSION SHIJAKNazmi GroriProdhim konfeksionesh me fason
65L&M COMERCIALMajlinda ShametiImport-export , tregti artikuj ushqimore
66SHEHDULADenata ShehdulaTregti medikamente per bujqesine
67MARIONVasil LuadhiImport - eksport mallra industriale, tregtim dhe prodhimin e tyre
68DURRES KURUM SHIPPINGSokol PlaniKonstruktim e riparim i anijeve
69MESHKURTILodevik MeshkurtiTregti materiale te ndryshme
70AMA RECYCLINGRezart ZylfiGrumbullim , perpunim metaleve joferroze
71CELMANITahir CelmanajImport eksport tregti karburanti
72ARLI INTERNACIONALAgim RametaTregti impute bujqesore
73DASTBujar Mu?aImport-eksport, prodhime llaci, kolle, tulla, pajisje hidrosanitare, etj
74NEREIDANikolla LaciAgjensi detare, spedicionere
75DIDA PETROL Fadil DidaImport - Eksport tregtim me pakice e karburanteve
76TAFIL METHASANiTafil MethasaniTregti lule natyrale
77PROFILINEIlir KapinovaProdhim, tregtim duralumini
78DERRIGALLuigino MarinucciProdhim kepucesh e faqe kepucesh
79AGROWINDQanie KodraTregti pesticide
80ADISNikolla DafaAgjensi turistike
81LABOSEdmond LlaftiuPerpunim druri
82ALBTOURS DURRESIEntela MehmetiAgjensi turistike
83TEUTA PRINTTeuta resuliShtypshkrime te te gjitha llojeve
84BEBA COSMETICElsa BaltezaProdhime higjeno-kozmetike dhe tregtimi i tyre
85ALFRED SHKRETAAlfred ShkretaTregti dyshekesh
86INTERALBA LOGISTICIlir Verdha Aktivitet spedicioner e te agjentit
87FABERTI TRADING GROUPAzem ?imaImport-export, tregtim artikuj te ndryshem
88ENHOArben HoxhaTregti materiale ndertimi
89CMA CGM ALBANIAAntoine PerroudProkurime sherbimeve publike
90RIETTIOrest CelaProdhime plastike
91KASTAMONUMADENULIK SANAYINadir Haluk VardarVeprime ne fushen minerare dhe industrine minerare
92CONFORTRitvan CamiProdhim, tregti me shumice e artikujve plastike
93KALDAJASokol KallogjeriFabrikimi konstruksione metalesh
94REARPlator MehmetiTregti artikuj elektrike
95SARP & LABEntela KapllaniProdhim, tregti prodhime kimike per ndertim
96KASTRATI SHPKShefit KastratiImport- eksport tregti karburanti
97DESLABlendi Ke?iNd?rtim
98CORALHelidon RrugaZenie dhe tregti peshku
99AES COMMUNICATIONSJani AngjeliTregti artikuj te ndryshem ne fushen e investimeve. Import-eksport
100INTEREUROPA GLOBAL LOGISTICSDashamir MandijaAgjensi detare, spedicioner, survejim mallrash
101D'ARTEXValter FloridiP?rpunimi i serigrafeve dhe stampimi i pamjeve te shkruara
102MANIFACTURE ITALIANACipro CarmineProdhime mekanike, fishek p?r brava
103COFFEE PARTNERAdrian BardhiTregti artikuj te ndryshem, kafe etj.
104CMR HOLDINGOrjon BajramiProdhim, trgti materiale ndertimi
105EDILCASS VBIrfan BallaMontim dhe prodhim kaseta, grila, dyer
106SALI TRANS COMPANYEndri SaliTransport udhetaresh, mallrash brenda dhe jashte vendit
107XHENI TOLAXheni TolaImport-eksport makina te perdorura
108DEKOLLBledar ?elaProdhim, tregti materiale ndertimi
109PETRAQ HAXHIUPetraq HaxhiuTregtime artikuj te ndrysham , kinkaleri e parfumeri
110KAVAJA METALSDoris LushkaImp-eksp. mineralesh dhe metalesh te ndryshme
111FATMIR KORRIKUFatmir KorrikuTregti lule natyrale
112VORA -L -LTDLuan VoraImport-eksport sheqeri, dritherash, panxhar sheqeri.
113HARIZI & CoQemal BeuTregti me pakice i karburanteve dhe lubrifikanteve
114SERVICES HO-RE-CAMustafa KerniqiImp-Eks tregti me shumice e mallrave te ndryshem ushqimore
115DELDRoland ProfitiProdhime te ndryshme alumini e plastike
116DURRESTEELFrancesco BorgognaAktivitet ne fushen e ndertimit dhe administrimit te kantiereve
117LLAZAR TATILlazar TatiPunime metalike
118KONSORCIUM PENELOPAIlva AjazajProdhim veshje te brendshme dhe te jashtme me materiale shitesi
119IRSJOLA Agim Cela Imp-eks te artikujve te ndryshem
120VIVAS -NNikoll DhaskaliHoteleri, bar, restorant
121A.L - ASFALTAstrit VarakuNdertim
122GERTIArben HoxhaTregti materiale ndertimi
123ALUFLORErjola XhekoProjektim, prodhim, zbatim fasadash te xhamit, alukobondi
124GJOKA + AErmir SheraSigurimi i objeketeve publike dhe private
125ALTE GROUPXhevdet Da?iProdhim duhani dhe cigare
126DIAMANTPerikli GogaAgjensi spedicionere, transport
127I.V.A.AVangjel ZhurkaNdertim, prodhim thase letre
128MONDIAL TRANSSotiraq BardhiImp-Eksp artikuj te ndryshem, pjekjke ambalazhim kafe
129SONILA OSMANISonila OsmaniKurse te gjuheve te huaja
130LU & ARLulzim MyftarajImp-Eksp tregti me shumice e pakice artikuj te ndryshem. Transport
131I.B. RECYCLINGFatbardh MecaImp-Eksp tregti pjese kembimi per autovetura
132AMBRAXhemal BerxulliProdhim konfeksione me fason
133DEUTSCHCOLORMia Muca imp-eksp tregtim llacra, cimento, materiale ndertimi
134OCCARI & PARTNERSDiego OccariPerpunim i te dhenave, kontabel
135MCPSkender MilaqiProdhim, riparim pjese te ndryshem plastike
136HUDARigers HudaKembim Valutor
137ADRIATIK NA&EMNaim MaxhakuProdhim konfeksione
138DECONJusuf PukaNdertim
139PROTEC SHOESAntonio DiterlizziProdhim i faqeve te kepuceve e sandaleve
140URIM KACANIUrim KacaniBar, motel
141LIRIM DAJALirim DajaTransport rrugor kombetar dhe nderkombetar mallrash
142BLEADHasan CukaliImp-eksp prodhim tregti konfeksione
143AGRO-KORANIAgron KoraniImp-Eksp prodhim e trgti fidanesh dhe lule dekorative
144KOROCIYlmi KorociImp-eksp tregti me shumice e mineraleve
145SHAHINI - CoHysen ShahiniTregti karburanti me pakice
146SUCRALBAIlir KokaPaketim dhe tregti i sheqerit dhe orizit
147KASAJonuz KasaNdertim, arsim
148GOURMET & CoTheofan KazanxhiuImport, tregti kafe
149EGI - KEduart KetaShfrytezim mineralesh (kromi)
150ALPED DISTRIBUTION Alfred DishaKonfeksione Imp-eksp
1518 MILA ALBArben IslamajCall Center
152GRASHIElton GrashiProdhim tregti e materialeve, mjeteve detare e peshkimi
153VARAKU-EShpetim VarakuPunime nd?rtimi
154ALBANIAN HERBKujtim ZerePerpunim imp-eksp bimeve medicinale
155G & A PROJEKTAlier CaraProjektim, supervizion
156DEDJA SHIPPINGArtur DedjaAgjensi detare, spedicionere, transport
157CO.ALAlbert DodaNd?rtim
158SELLGROUP WEARNicola SellitriProdhime konfeksione me fason
159PROTECT SHOESAntonio DiterlizziProdhim faqe kepucesh e sandaleve, kepuce te gatshme
160EUROPEAN BRAKE CENTERGeorgios KarampinisSherbime servisis per automjete dhe motora te cdo tipi.
161EUROPEAN BRAKE SYSTEMIva TataniTregti pjese kembimi dhe aksesore makinash
162FUSIONElton ShalaPerpunim metalesh e guresh te cmuar
163MANJOLA LLULLAManjola LlullaKonfeksione
164HARMONIA HGMuhamed KurmeniSherbime hotelerie
165XHULJA Lulzim MetaliuPerpunim, tregtim produkte bujqesore
166GERISArben MihajTregti me shumice mallrave industrial
1672 SSpiro SuliNdertim
168INA DELTASherif ElmaziImport-eksport tregti vajra lubrifikante
169LEDA 2007Adrian HaznedariTransport dhe spedicioni
170PASTRIMIT DETAR SHAIlir KaragjoziSherbime detare, pastrim mbeturinash, hotel
171KASTRATI & PETROLMujo MergutiTregti karburanti
172EGNATIA 1Radames RamadaniNgarkim, shkarkimi i mallrave
173TEORENOrest CelaTregti imp-eksp mallra elektrike
174ALB PROFESSIONALMerita NurkaKurse formimi profesional
175ALBA MACHINERYMariano MengarelliProjektimi, prodhimi, instalimi i impianteve industriale
176DELTA CONSTRUKSIONShp?tim TikvinaProdhime betoni, ndertim
177MED SERVICESLefter ThanoAktivitet transport detar
178SAN NIKOLLALudmilla BolloAgjensi detare spedicionere
179EXCELLENT CONTROL?Dilaver Mezini?Kontroll cilesor dhe sasior mallrash?
180TAPET BARI NATURALEdmond ShehiProdhim, tregti imp-eksp tapetesh te barit
181BEL CONTIEdmond IliaBar Restorant Hotel
182PILOTIM - OMERXHIMArben BedoPilotim, omerxhim i anijeve vendase dhe te huaja
183PIAZZAIlir HoxhallariRestorant
184DMCEntela VelajAktivitet ne fushen e regjimit aktiv fason
185INTI MODAEdlira GjuziProdhim tregti konfeksione
186BLUE EYESAntonio MonticelliProdhim, tregti konfeksione
187SHIROKAEngjellushe ShirokaProdhim konfeksione
188AFTOChristian BaumbergerOperim permiresim terminalit te trageteve
189CAIXiaoyin JiProdhim e tregti te tegeleve te kepuceve
190FERRAMENTA SHAHINIBasri ShahiniImport-eksport i mallrave industriale
191ANISA & NOEMIZhaneta SaliuProdim konfeksione
192AIBA KOMPANIErjon HoxhajProdhim e tregtim vezesh
193I.P.E.CEduart CelaNdertim, projektim, prodhim e riparim impiantesh dhe aparaturash
194DURRES CONTAINER TERMINAL SHAMesut JanarMenaxhim operim terminalin e konteniereve
195ATSMarco PennesiProjektim, ndertim, montim i makinave bujqesore
196ALB - PILOTZef MalshiSherbim, pilotim i anijeve
197AN METALBerton TafaniImp-Eksp, prodhim konstruksione metalike
198ARDJashar ArrezaTregtim i mallrave ushqimore arsim privat
199ALBA COSMETICAdi MehmetiTregti me shumice e pakice e produkteve te estetikes
200ALBA PINE Qani GjiniGrubullim, perpunim, eksport prodhime te te dyja pijeve
201EURO BICAKUDashamir Bi?akuProdhimi dhe perpunimi i te gjitha llojeve te drurit
202HASAN ZANEHasan ZaneImp-eksp tregti artikuj te ndryshem
203VELLEZERIT KOLANikoll KolaTregti materiale ndertimi
204PETRO BEQIRIPetro BeqiriProdhim, tregti materiale ndertimi
205TROPIKALArdian TakajHotel, Bar, restorant, tregti me shumice e pakice
206ALBEL SAKostandin PapaProdhim thase plastike dhe letre
207ARVIVirgjil NiniHotel
208KAPPA OILKrenar LaskoTregti vajra lubrifikante
209MAVILO GROUPAngelo GrassoTregti me pakice e shumice e produkteve bujqesore
210ALBAFatmir MucaProdhim, montim tregti te artikujve te ndryshem te aluminit
211ALMERA COMPANYBusher AwardImp-eksp te materiale elektrike, hidraulike katering
212INTEX FIBERRedian KraliProdhime makinerish dhe mbushje dysheqesh
213ONID INTERKLUBAlvin ShehuBar, restorant
214GJOKA Dashamir GjokaTregti me shumice e pakice t? artikujve te ndryshem
215AMBER INTERNATIONALEmiljano HaxhiuProdhim, perpunim, ambalazhimi produkteve te duhanit
216KIBE ONE LABORATORIEmiljano HaxhiuProdhim, perpunim i produkteve kimike
217ISTREFISelim IstrefiImport -eksport tregti artikuj te ndryshem
218FERRA & COIsuf FerraImp-eksp i mallrave ushqimore
219ALUSHI -TRANSRiza AlushiTransport nderkombetar per te trete e me qera
220DIMEXDhimiter RrokoProdhim, tregti detergjentesh
221DUNI PORT AGENCYPamela NikoAgjensi udhetimi
222ALBASUD SERVISAlfredo SuarezIndustria e perpunimit te lekureve natyrale te kriposura
223SHKELZEN PACIShkelzen PaciGrumbullim perpunim Imp-Eks bimesh medicinale
224SEFER KECISefer KeciImp-Eksp te geshtenjave dhe fruta-perime
225ALBA SEEDIlia TaciImp-eksp tregti me shumice e pakice e afrave dhe fidaneve
226REWORK COLuca FalconeProdhim e instalim produkte elektrike elektronike
227BRISELRrahim DedjaShfrytezim e tregtim te mineraleve
228DEA - LINESArjana IsakuAgjensi shitje biletash
229ITALINOX SHQIPERIAAdrian ReciTregti perpunim inoksi
230ARUSMichele PiazzolaQepje faqe kepucesh
231MILICIGjergj KolaTregti lende drusore
232TEX - STYLEErjola CerlojAktivite te prodhimit e sherbimit te industrise tekstile dhe te veshjeve
233EMS ALBANIAN PORTManfred Muller Menaxhim operim ndertim terminalesh
234ALBASUD SERVISAlfredo SuarezIndustria e vajrave me origjine bimore ose shtazore
235ADRIA FERRIES AGENCYShkelqim XhaxhiuSherbime agjensi detare
236LIRIM DAJALirim DajaTransport rrugor kombetar dhe nderkombetar mallrash
237ITALIAN FASHION GROUP ALBANIAArdit Osm?niTregti veshmbathje, kepuce
238WIN SOLEMauro CastignaniProdhim e shitje me shumice e kepuceve
239CIPI CONSTRUKSIONElis CipiKonstruksione metalike, prodhim, montim
240ADRIATIKA BETONArdjan MukaProdhime betoni
241SOKOLAJ Olizana PematiMallra te ndryshme te lendeve te para
242MALAJ - AAgustin MalajTransport kombetar dhe nderkombetar te mallrave
243DONIKA BENJADonika BenjaEksperte kontabel e regjistruar
244ANDI GJOKAAndi GjokaTregti lulesh natyrale
245AGROHELPAlma TrunguTregti PMB
246ALBAFLEXAdnan SukajProdhim, tregti mobilie
247GJERGJ GJERGJIGjergj GjergjiRiparim mobilje
248SA - ENIS GROUPAgim MitrakuTransport rrugor kombetar dhe nderkombetar udhetaresh
249BRAKA CONSTRUCTIONAmarildo BrakaNdertim
250HOTOVAElvis HotovaProdhim faqe kepucesh e sandaleve, kepuce te gatshme
251TRANSPED MUKA .AEnis MersiniAgjensi detare. Transport
252ELITANuredin BllackoriImp-eksp tregti te ndryshme
253PERPARIMI SHAFlamur CaushiImp.eksp tregti hekuri
254BARSORGiovanni BarattoProdhim imp-eksp tekstile
255KASTRATI SHAGani KastratiTregti Karburanti
256BR & DT Bardhyl Reka Ndertim
257ROSAIBARaffaele RosanovaKonfeksione