Tropikal Resort eshte absolutisht destinacioni kryesor i turisteve shqiptar dhe te huaj. Te cilet dine se  cfar kerkojne nga nje resort si edhe e njohin mire shijen e komfortit,luksit dhe elegances,detaje qe karakterizojne resortin tone.

Tropikal resort eshte i pozicio nuar ne qytetin e Durresit me nje hapesire prej disa hektaresh dhe qendron mes bukurise natyrore aty ku qetesia e gjelberimi nderthuret natyrshem me kenaqesine dhe sharimin e brigjjeve te Adriatikut. Largesia nga deti eshte 0 m.

Tropikal Resort cdokush ka mundesine te gjej gjithcka qe kerkon ne nje vend te vetem . Bare, Restorante, Disko Verore, Sherbime ne Plazh, Sherbime ne Pishine, Ekipe Animatoresh, Aktivitete Muzikore, Kend Lojrash dhe Ambjente Sportive, Organizim Eventesh te ndryshem, Salle Konferencash.

Resorti yne gjithashtu ofron Sherbime si :Parking te Siguruar,
Survejim me Kamera, Security Staff, Qender Shendetsore,Sherbim Lavnterie, Bay Wach.

Shpërndaje këtë lajm
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin

Opening Hours

Monday

24 H

Tuesday

24 H

Wednesday

24 H

Thursday

24 H

Friday

24 H

Saturday

24 H

Sunday

24 H

Contact Owner
Plan My Route