Ngjarja më e rëndësishme ekspozuese në Greqi dhe një nga ngjarjet më të rëndësishme në Evropën Juglindore, TIF, do të mbahet për herë të 83-të nga data 8 deri më 16 shtator 2018, duke shtuar një kapitull tjetër të lavdishëm në historinë e saj.
Ekstroversioni dhe dinamizmi i ekonomisë greke, bizneset në rritje në të gjithë vendin, pjesëmarrja ndërkombëtare, dhe një program shumë i pasur ngjarjesh shoqëruese përbëjnë peizazhin e TIF 83-të. Shtetet e Bashkuara janë vendi i nderuar në TIF 83 dhe inovacioni dhe teknologjia do të jenë në epiqendrën e pranisë amerikane, ndërkohë që gjatë eventit risitë e biznesit amerikan do të ekspozohen për herë të parë për publikun në Greqi dhe ndoshta edhe në Evropë.

Vendi: Selanik, Greqi

Komentet (1)

 1. Pershendetje te nderuar!

  Do te doja te dija se si mund te organizoheni per ne panair; si mund te merret pjese dhe cilat jane kostot e pjesemarrjes.

  Faleminderit dhe Respekte
  Eglent Bici
  Founder – CEO

  Mobile: +355 67 20 49 400
  Tel: +355 42 20 1010
  Email: [email protected]
  Website: http://www.mei.al
  Address: Rruga Abdi Toptani, Nr 3, Tirane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Duke u ngarkuar…