Në datat 27-29 Prill në Expocity Albania organizohet Panairi ‘’Agro-Tech Expo & Conference’’. Me mbështetjen e Ministrisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, në këtë panair shoqata dhe ndërmarrje të ndryshme do të ekspozojnë shërbimet dhe produktet e tyre në fushën e makinerive dhe teknologjive të reja të prodhimit bujqësor.

Vendi: Tiranë - Shqipëri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Duke u ngarkuar…