Në datat 19-21 Prill zhvillohet në Izmir të Turqisë panairi Bussworld, panair ndërkombëtar për industrinë e autobusëve dhe aksesorëve të tyre. Vizitorët mund të marrin pjesë gjithashtu në një sërë seminaresh ku trajtohen tema të veçanta si: mundësitë e sotme në lidhje me transportin, turizmin ose aspektet e sigurisë. Busworld Turqia ofron një mundësi të mirë për të krijuar kontakte dhe bashkëpunim me kompani të fushës dhe për t’u njohur me zhvillimet e fundit të këtij sektori.

Vendi: Izmir, Turqi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Duke u ngarkuar…